Drone Stüdyo olarak Ayvalık Drone Çekimi hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu alanlarda vermekteyiz. Ayvalık’da başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik, konser, düğün ve festivaller içinde Ayvalık’da drone çekimi hizmeti vermekteyiz.

Ayvalık Drone Çekimi

Ayvalık’da havadan çekim hizmeti almak için farklı drone modellerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece drone lara entergre kameralar ile çekimler yapılmamaktadır. İhtiyaca göre Matrice 210 drone modelimiz altına bağlanabilen dslr kameralar ile daha farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Genel olarak Dji markasının üretmiş olduğu Drone modelleri ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti veren Drone Stüdyo, yıllardır sağlamış olduğu tecrübe ile hizmetinizde.

Ayvalık Drone Çekimi

Drone Çekimlerini farklı uygulamalar için kullanabilirsiniz. Bunları başlıca olanları aşağıda listelenmiştir.

Ayvalık Belediyecilik Hizmetleri için Drone Çekim Hizmeti,
Kurumsal Tanıtım Filmleri Hava Çekimi Hizmeti,
Klip ve şovlar için Drone Çekimi,
Karayolları Drone Hava Çekimi,
Emlak gayrimenkul tanıtım filmi Drone Çekimleri,
Etkinlik için havadan video ve fotoğraf çekimi,
Konser Drone Çekimi Hizmeti,
Düğün, nişan özel günler için havadan video ve fotoğraf drone çekimi,
Evlilik teklifleri için drone ile video ve fotoğraf çekim hizmeti,
Festival video ve fotoğraf çekimi Ayvalık drone çekimi,
Ayvalık otelleri tanıtım filmi drone çekimi,
Mesire alanları hava çekimi,
Sanayi kuruluşları drone çekimi video ve fotoğraf,
Ayvalık Kamu Kurumları DRONE çekimi

Ayvalık Hava Çekimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Drone çekimlerinde en önemli faktör drone operatörüdür. Çekimler yapılırken stabil şekilde dronun kullanılması, kamera ayarlarının doğru yapılması gerekir. Amatörce kullanılan bir drone ile çekilen görüntüler sizleri tatmin etmeyecektir. Bu nedenle Drone Çekimi için İha1 sertifikasına sahip Drone Stüdyo pilotları teknolojiyi takip ederek sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Ayvalık Drone ve Hava Çekimi Fiyatlar

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kısa süreli çekimler için 400 TL fiyat ile başlayan ücret politikamız, gün boyu hizmetler için daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Lütfen Ayvalık hava çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin. Bize ulaşın