Aydın Drone Çekimi

 

Drone Stüdyo olarak Aydın Drone Çekimi hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu alanlarda vermekteyiz. Aydın ’da başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik, konser, düğün ve festivaller içinde Aydın ’da drone çekimi hizmeti vermekteyiz.

Aydın ’da havadan çekim hizmeti almak için farklı drone modellerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece drone lara entergre kameralar ile çekimler yapılmamaktadır. İhtiyaca göre Matrice 210 drone modelimiz altına bağlanabilen dslr kameralar ile daha farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Genel olarak Dji markasının üretmiş olduğu Drone modelleri ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti veren Drone Stüdyo, yıllardır sağlamış olduğu tecrübe ile hizmetinizde.

aydın drone çekimi

Aydın Drone Çekimi : Hizmetler

 

Drone Çekimlerini farklı uygulamalar için kullanabilirsiniz. Bunları başlıca olanları aşağıda listelenmiştir.
Aydın Belediyecilik Hizmetleri için Drone Çekim Hizmeti,
Kurumsal Tanıtım Filmleri Hava Çekimi Hizmeti,
Klip ve şovlar için Drone Çekimi,
Karayolları Hava Çekimi,
Emlak gayrimenkul tanıtım filmi Drone Çekimleri,
Etkinlik için havadan video ve fotoğraf çekimi,
Konser Drone Çekimi Hizmeti,
Düğün, nişan özel günler için havadan video ve fotoğraf drone çekimi,
Evlilik teklifleri için drone ile video ve fotoğraf çekim hizmeti,
Festival video ve fotoğraf çekimi dron çekimi,
Aydın otelleri tanıtım filmi drone çekimi,
Mesire alanları hava çekimi,
Sanayi kuruluşları dron çekimi video ve fotoğraf,
Aydın Kamu Kurumları DRONE çekimi

Aydın Drone Çekimi Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Drone çekimlerinde en önemli faktör drone operatörüdür. Çekimler yapılırken stabil şekilde dronun kullanılması, kamera ayarlarının doğru yapılması gerekir. Amatörce kullanılan bir drone ile çekilen görüntüler sizleri tatmin etmeyecektir. Bu nedenle drone Çekimi için İha1 sertifikasına sahip Drone Stüdyo pilotları teknolojiyi takip ederek sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Aydın’da Drone Çekim Fiyatları

 

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kısa süreli çekimler için 400 TL fiyat ile başlayan ücret politikamız, gün boyu hizmetler için daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Aydın’da Drone Çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin.

Bize Ulaşın : 0 232 332 18 58 – 0 531 102 94 29