Eğitim Video Çekimi

 

Covid-19 pandemi salgınından sonra uzun bir zaman eğitim, sunum, konferans gibi etkinliklerin canlı olarak yapılabilmesi mümkün görünmemektedir. Bu nedenle özellikle eğitim, sertifikasyon ve sunumlar için eğitim video çekimi her kurum için zorunlu hale gelecektir.

Bizlerde eğitim video çekimi konusunda sizlerin ihtiyaçlarınıza daha ekonomik ve hızlı çözümler üretebilmek için ekipman sahamızı genişlettik. İster online ister offline vereceğiniz eğitimler için ders video çekimi yaptırarak öğrencilerinize daha yakın olabilirsiniz.

Ders video çekimleri ile eğitimciler uzaktan, ister canlı isterseniz de farklı mecralar üzerinden yayınlarını yaparak eğitimlerine devam edebilirler.

Eğitim Video Çekimi

Eğitim ve ders videolarını birkaç başlık altında özetlememiz gerekirse,

Temel Eğitim ve Öğretim videoları

Mesleki Eğitim Videoları

Teknik Eğitim Videoları

 

Havacılık Eğitim Videoları

Özel Kolej ders videoları

Üniversite ders videoları

Makine eğitim videoları….

Gibi genel başlıklar altında incelenebilir. Ders eğitim videoları için zoom başta olmak üzere, adobe studio, okul portalı gibi kanallar üzerinde canlı yayın yapılabilmektedir.

 

eğitim video çekimi

Ders Video Çekimi

 

Okulunuzda ya da stüdyomuzda green screen (yeşil perde) teknolojisi ile ders video çekimlerinizi yapabilmekteyiz. Yine istendiği takdirde özel stüdyo kurulumu, montajı, hazırlanması gibi farklı yapıları bünyemizde bulunan ekip arkadaşlarımız ile oluşturabilmekteyiz. Eğitim videosu çekimlerinde genel olarak 2 kablosuz mikrofon, 1 adet boom mikrofon, reji masası, beyaz ışık seti, 4k 3 kamera kullanmaktayız. İsteklerinize göre ders videoları için bu ekipman sayısına ekleme ya da çıkartmalar yapabiliyoruz.

Eğitim Video Çekimi

 

Eğitim Videosu çekiminde görüntü yönetmeni, kameraman, ses asistanı ve canlı yayın koordinatörü bulunmaktadır. Özellikle eğitim videolarının canlı yayını sırasında istenirse tam donanıma sahip canlı yayın aracımız, 4 ayrı uydu internet bağlantısı ile aynı anda 12 farklı sunucuya video akışı sağlamaktadır. Youtube ya da okul uygulamaları üzerinde responsive olarak düzenlenen videolar için istendiği takdirde reji masasında aynı zamanda kayıt alınabildiği gibi kurgu ve montaj ile de ders videolarınızı teslim edebiliyoruz.

Sizin de okulunuz ya da şirketiniz için eğitim video çekimine ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilir uygun fiyat garantisi ile profesyonel ders videolarına sahip olabilirsiniz.

Sizin için sunabileceğimiz profesyonel eğitim videoları için bize ulaşın..