Profesyonel Canlı Yayın Hizmeti

 

Şirketinizi internet üzerinden canlı yayın hizmeti ile İzmir başta olmak üzere tüm illerde uydu ve sosyal platformlara taşıyoruz. Kurumunuzun konferans, seminer, eğitim videoları, röportajlar, basın toplantıları v.b benzer etkinliklerinizi internet üzerinden canlı yayına taşıyoruz. İster kısıtlanmış gösterim, isterse herkese açık içeriklerle sizlere geniş yelpazede çözümler sunuyoruz.

Her platformda izletme özelliği sunmanın yanı sıra, sizlere özel şifrelenmiş sayfalarda sadece sizin şifre paylaşımında bulunduğunuz kişiler ile yayını paylaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Canlı yayın hizmeti sırasında prodüksiyon için gerekli olan ışık, kamera, ses, reji masasının yanı sıra aynı zamanda led ekran, trust kurulumu, sahne ve dekor düzenlemelerini sizler için yapıyoruz.

İnternet Üzerinden Canlı Yayın Hizmeti

 

İnternetten canlı yayınlar sırasında kullanılan kameralar ile kablolu kablosuz iletişimde bulunan reji ile yönetmenimiz farklı açılardan yayının izleyiciler ile daha verimli bir şekilde buluşmasını sağlıyor. Konuşmacılar için sağladığımız kablosuz yaka mikrofonları, sunum için kullanılan headset mikrofonlar kesintisiz olarak 9 saat hizmet veriyor. Aynı zamanda canlı yayınlarda projeksiyon görüntüsünü de izleyicileriniz ile paylaşabiliyoruz.

canlı yayın hizmeti

Kapalı ya da açık devre canlı yayınlarda şirketinizin konuşmacılarını tüm çalışanlarınız ile buluşturuyoruz. Böylelikle yüksek toplantı ve konferans giderlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Aynı zamanda canlı yayın esnasında reklam, bilgilendirme bannerları, alt yazı metinleri, harici ses v.b bir çok özellik sayesinde etkileyici içerikli internet canlı yayınları yapıyoruz.

Dilerseniz bu yayınları sizin web siteniz üzerinden, isterseniz sosyal medya üzerinden, dilerseniz de yeni açılacak olan mikro site üzerinden yayınlayabiliyoruz.

Kesintisiz Canlı Yayın Hizmeti

 

Profesyonel ekibimiz sayesinde full hd 1080p çözünürlükte kesintisiz canlı yayın hizmeti  verebiliyoruz. İnternet sağlayamadığınız alanlar için mobil canlı yayın aracımızda bulunan uydu internet sayesinde her alanda sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Konferans canlı yayını sırasında aynı zamanda reji çıktısını yine full hd çözünürlükte etkinlik bitiminde size teslim ediyoruz. Seminer ve eğitim videolarınızı internet canlı yayını sonrasında da kullanabilmenize olanak sağlayan bu kayıt ile iç yazışmalarınızda bilgilendirme niteliğinde kullanabiliyorsunuz.

canlı yayın

Otel ya da konferans salonu gibi alanlarda canlı yayın hizmetini sağlayacak personelimiz istemeniz halinde kurumsal logolu iş kıyafetleri ile de hizmet verebilmektedir.

Canlı yayın hizmetini İzmir başta olmak üzere, tüm İllerde vermekteyiz.4 farklı canlı yayın ekibimiz sayesinde işinizi şansa bırakmıyor, sizlere son dakika süprizleri sunmuyoruz.

Kapalı ya da açık canlı yayın hizmeti ihtiyaçlarınız için bizi arayın.