Prodüksiyon Hizmetleri

 

Kelime anlamı üretim hizmeti olan prodüksiyon hizmetleri, sosyal medya veya televizyon için gerçekleştirilen eylemler için kullanılan bir terimdir. Film yapımı, reklam çekimi gibi durumlarda karşılaştığımız işlemlerin hepsini içermektedir. Fikir aşamasından son ürün aşamasına kadar her şeyi içermektedir. Bir tanıtım videosu, reklam filmi, belgesel çekimi için profesyonel bir prodüksiyon şirketi ile çalışmanız firma ya da markanız açısından önemlidir.

İşinizle ilgili hazırlanması gereken bir film veya çocuklar için eğitim videoları çekmek, içerikleri üretmek, gerekli müziklerin eklenmesi veya metin hazırlanması prodüksiyon hizmetlerinin birer parçasıdır. Öne çıkarılması istenilen bir ürünün, tanıtımını yapmak istediğiniz bir firmanın, belgeselinizin tüm hazırlığı ve ortaya çıkış işlemleri bir üretim zincirini oluşturmaktadır. Prodüksiyon dediğimiz kavram, videonun çekim hazırlığı, çekimi, düzenlenmesi, kurgu ve montajı dâhil size sunulduğu ana kadar bu zincirin bütünüdür.

Prodüksiyon Hizmeti Neden Önemli?

 

Firmanız için ya da öne çıkarmayı düşündüğünüz ürününüz için attığınız tüm adımlardan sonra, geriye onu kurumsal bir isimle doğru kitleye tanıtmak ve ulaştırmak gerekir. Yapılandırdığınız ürününüzü özellikle günümüz teknoloji dünyasında, bire bir benzeri işlerin yapıldığı, markaların çabuk bir şekilde gözden düştüğü ortamda tutunabilmeniz için sağlam bir prodüksiyon hizmetine ihtiyacınız vardır. Neden prodüksiyon önemli dediğinizde, karşınıza çıkacak olan her cevap markanızı tanıtmayı ne kadar çok istiyorsunuz sorusu ile size geri dönecektir.

İşinde uzman kişilerden kurulu profesyonel bir ekip ile anlaştığınızda, markanızın her seferinde bir adım daha ileri gidebilmesi için belli aralıklarla reklamlara, tanıtım filmlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Güven veren, eğitimli bir ekip ile, size markanızı sizden daha iyi sunabilecek bir prodüksiyon şirketi ile çalışabilirsiniz.

prodüksiyon hizmetleri

Reklam ve Prodüksiyon Hizmetleri

 

Sizlere filminiz için, her türlü aşamayı gösterecek, adım adım her bölümde bilgilendirecek ve filminizin vermesini istediğiniz mesajı kitlesine iletecektir. İçeriğinin üretiminden editlenmesine, senaryosuna, sağlam ekipmanları ile çekimlerine, çekim sonrası kurgu ve montajına kadar her şeyiyle size kaliteli bir prodüksiyon hizmeti sunulacaktır.

Doğru yapım ile video çekimleriniz insanlara daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşacaktır. Sosyal medya ortamında her türlü ürünü pazarlayabilir, çekeceğiniz filmlerle hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Önemli olan doğru içeriği doğru kitleye ulaştırmaktır. Bunların hepsi güçlü bir senaryo, çekim ve kurgu montaj ile olur.

Markanızı, firmanızı güçlendirmeye, müşterilerinize en iyi ürünü ulaştırmaya ve emeklerinizin karşılığını almaya hazırsanız atacağınız bu adımda her türlü film projeniz için prodüksiyon ile hizmetinizdeyiz. Doğru bir yapım ekibi ile hayal ettiğiniz yere çok daha hızlı ve güvenle ulaşacaksınız.

Prodüksiyon Hizmeti Fiyatlandırma

 

Reklam tanıtımı, belgesel çekimi, video çekimleriniz gibi işlemleriniz için bir prodüksiyon şirketi ile anlaştığınız zaman prodüksiyon hizmetlerinin fiyatlandırmasında birçok etken değerlendirmeye alınmaktadır. Filmin çekilmesi için gerekli ortamın sağlanmasından içerik hazırlanmasına, işleri koordine etmekten ekipmanların ayarlayan kişiye kadar birden fazla kişinin dahil olduğu bir aşamadır. Bu nedenle fiyatlandırma kısmı da çekilecek filmin büyüklüğüne, içeriğine, ekipman çeşitliliğine ve ekipteki kişi sayısına göre değişmektedir.

Başlı başına bir ekip işi olan prodüksiyon farklı aşamalara sahiptir ve ücretlendirilmesi yapılırken önemli kıstaslardan birisi de kaliteli çekimler üretmektir. Son teknoloji ürünleri ile kaliteli cihazlarla, en iyi açılarla, seri çekim hızına sahip makinelerle, yüksek çözünürlüklü aletlerle en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.