Bursa Hava Çekimi

 

Marmara Bölgesinin turizm beldesi olan mavi ile yeşilin iç içe olduğu şirin tatil kasabası olan Bursa Hava Çekimi hizmeti ile Drone Stüdyo hizmetinizde. Bursa ve çevresinde bir çok havadan fotoğraf ve havadan video çekimi projesine imza atan ekibimiz otelinizin tanıtım filmini sosyal medya dahil tüm platformlarda yayınlamanız için sizlerle. Bursa havadan çekim hizmetlerinin yanı sıra Bursa Otelleri tanıtım filmi ile markanızı tanınır hale getireceksiniz.

Genelde Bursa Otelleri Hava Çekimi denildiğinde akla gelen özellikle işletmeciler için ” Nasıl olsa ben acentaye odalarımın satışını veriyorum. Ne gerek var ki? ” cevaptır. Ancak atlanan gerçek Bursa Oteli için web sitelerinde gezinen bir müşteri her ne kadar acente de fotoğraf ve videolarınız olsa da otelin kendi web sitesine bakmadan karar vermemekte. Bu neden Özellikle Bursa otelleri için havadan video ve havadan fotoğraf çekim hizmeti önem arz etmektedir.

Bursa Havadan Çekim Hizmeti Sektörler

 

Bursa  Hava Çekim Oteller

Bursa  Hava Çekimi Marina

Bursa Drone Cekimi Restoran İşletmeleri

Bursa  Hava Çekimi Mesire Alanları

Havadan Video Çekimi Bursa Kamp Alanları

Havadan Fotoğraf Çekimi Karavan Alanları

Bursa Havadan Video

Bursa Tanıtım Filmi Hava Çekimi Üretim Tesisleri

Bursa Havadan Çekim Belediyecilik Hizmetleri

Bursa Karayolları drone çekimi

Bursa Drone Çekimi Balıkçı Barınakları

bursa hava çekimi

Bursa Konser Çekimi

Bursa Havadan Çekim Etkinlikler

Bursa Havadan Canlı Yayın

Gelin birlikte Bursa’da otel açılışlarınızı havadan canlı yayınlayalım. 720p ya da 1080p çözünürlükte takipçileriniz otelinizin etkinliklerini canlı olarak izlesinler. Ayrıca özel günleriniz için Bursa İlçesinde havadan canlı yayın hizmeti vermekteyiz.

Bursa  Klip  ve Fotoğraf Çekimi

 

En özel gününüzü ölümsüzleştirmek için Drone Stüdyo Ekibi hizmetinizde. Havadan ve yerden çekilen videolarınız ile sizlere güzei bir save&date videosu armağan edelim. Fotoğraf çekimi hizmetimizi seçen tüm çiftlere sadece Bursa Fotoğraf ve Video Hizmetine ek olarak save&date videosu hediye olarak hazırlanmaktadır.

Sizde 2018 yılı için Drone Stüdyo ekibi ile çalışmak isterseniz zaman kaybetmeden bizi arayın. 2018 yazı için ön kayıtlarımız dolmak üzere.

Bursa Havadan Çekim

 

Bursa havadan çekim hizmeti veren Drone Stüdyo aynı zamanda da lisanslı iha pilotlarına drone kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiralamayı yapabilmeniz için en az SHGM tarafından verilmiş olan iha-0 ticari belgesine sahip olmanız ve uçuş yapılacak olan plan ile ilgili izin süreçlerini tamamlamış ya da tarafımızdan takip etmek üzerine bizlere yetki verilmiş olması gereklidir.

Bursa drone kiralama hizmetimiz için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Kiralık Drone