Bodrum Kiralık Drone

 

Henüz birkaç yıl öncesinde geliştirilen ve çok hızlı bir şekilde popüler olan Drone’ların pek çok farklı özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle Bodrum Kiralık Drone hizmetininden faydalanan kişi sayısı her gün artmaktadır. Dronun en yaygın kullanımı ise havadan video ve fotoğraf çekimidir. Bu iş, artık yeni bir sektör olarak görülmektedir. Çünkü pek çok alanda yapılan işleri kolaylaştırmakta, daha kaliteli hale getirmektedir. Bu yazıda da; drone’ların Bodrum ilinde kullanım alanları ve Bodrum Kiralık Drone hizmetiyle ilgili bilgileri bulabileceksiniz.

Bodrum, ülkemizin en çok turist alan, bu sayede gelişmeye ve yeni yapılanmalara en müsait şehirlerinden biridir. Yeni yapılması planlanan projelerin çizimleri için Bodrum’nın havadan çekimlerinin yapılması gerekebilir. Bu nedenle çekimler için drone’ları kullanmak, hem daha avantajlı, hem de kaliteli olacaktır.

Bodrum Drone Kiralama Hizmeti 

 

Yeni yapılan inşaatların, şantiye alanlarının, proje sınırlarının ve arsa sınırlarının havadan çekimlerinde drone kullanılabilmektedir. Eski klasik yöntemlere göre daha sağlıklı bilgiler ve görüntüler elde etmek drone’lar ile mümkündür.

Yapı işlerinin yanı sıra kamp ve çadır konaklama alanlarının tanıtımı için havadan çekimlerle desteklenen videolar, müşterilerin dikkatini çeker. Bunun içinde Bodrum’da drone kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu tarz bir hizmeti aynı zamanda otellerin havadan çekilmiş tanıtım videolarında, işletmelerin reklam çekimlerinde, konser ve etkinlik alanlarında yapılan yayınların çekimlerinde, düğün ve özel günlerde de alabilmeniz mümkündür.

Bodrum Operatörlü Kiralamada Drone  Seçimi

 

Yazının başında da belirttiğimiz gibi, Drone konusu artık yeni bir sektör olarak görülmekte ve bu işi yapan pek çok işletme bulunmaktadır. Ancak yapılacak işin kalitesi ve maliyeti açısında hizmeti veren işletmenin seçimine çok dikkat edilmelidir.

Firmamız bu alanda uzun zamandır hizmet veren ve Bodrum kiralık drone hizmetiyle tüm müşterilerinin memnuniyetini amaçlayan bir işletmedir. Hem cihazlarımızın kalitesi, hem de drone kiralama maliyeti açısından bizi tercih etmeniz sizin ve kurumunuzun yararına olacaktır. Uçan kamera ve multikopter kiralama hizmetini en kaliteli şekilde firmamızdan alabilmeniz mümkündür.

bodrum kiralık drone

Bodrum Drone Kiralama Fiyatları

 

Bodrum drone kiralama fiyatları farklılık göstermektedir. Yapılacak işin süresine göre fiyatlar fark edebileceği gibi, kiralanan cihazın modeline ve özelliklerine göre de drone kiralama ücreti değişebilir. En yaygın kullanılan drone markası DJİ’nin farklı modellerini firmamızdan kiralayabilir, işin süresi ve cihazın modeline göre size en uygun fiyattan hizmet alabilirsiniz.

Bodrum kiralık drone fiyatları için bizimle iletişime geçerek, hem hangi alanlarda nasıl kullanımlara sahip olabileceğinizi öğrenebilir, hem hizmet alırken sahip olacağınız avantajları duyabilir, hem de işiniz için kiralayacağınız drone ile ilgili en uygun fiyattan hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

Bodrum’ da canlı yayınlarınız için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mavic 3 Classic 41 dk 20mp raw/jpeg 5.1K 10 bit 5.1k 60fps-4k 120fps 2250₺
Mavic 3  Pro 41 dk 20mp raw/jpeg 5.1K 10 bit 5.1k 60fps-4k 120fps 2750₺
Dji Mini 4  Pro 45 dk 20mp raw/jpeg 5.1K 10 bit 4k 60fps 2000₺
Phantom4 Pro 28dk 20mp raw/jpeg 4K 8 bit 4k 60fps 1750₺
Mavic 2 Pro 28dk 20mp raw/jpeg 4k 30fps 10bit 1750₺
Air2s 31dk 20mp raw/jpeg 5.4k 30fps- 4k 60fps 1750₺
İnspire 2 X5s 22dk 20mp raw/jpeg 4k 30fps 5500₺

Yukarıdaki tablodaki fiyatlar 1 batarya uçuşu ve izin gerektirmeyen riskli olmayan bölge için hazırlanmıştır. Ulaşım hariç fiyatlardır.

İhtiyaç duyduğunuz drone çekimi için lütfen bizi arayın