Bodrum Canlı Yayın Hizmeti

 

Şirketiniz etkinlik, konferans ve seminerlerini  Bodrum canlı yayın hizmeti ile uplink uydu yayını ve sosyal medya platformlara taşıyoruz. Kurumunuzun konferans, seminer, eğitim videoları, röportajlar, basın toplantıları, konser, tiyatro, etkinlik v.b benzer organizasyonunu internet üzerinden ve uydudan canlı yayına taşıyoruz. İster kısıtlanmış gösterim, isterse herkese açık içeriklerle sizlere geniş yelpazede çözümler sunuyoruz.

Bodrum Canlı Yayın

 

Her platformda izlenme özelliği sunmanın yanı sıra, sizlere özel şifrelenmiş sayfalarda sadece sizin şifre paylaşımında bulunduğunuz kişiler ile yayını paylaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Canlı yayın hizmeti sırasında prodüksiyon için gerekli olan ışık, kamera, ses, reji masasının yanı sıra aynı zamanda led ekran, trust kurulumu, sahne ve dekor düzenlemelerini sizler için yapıyoruz.

bodrum canlı yayın hizmeti

İnternet Üzerinden Canlı Yayın Hizmeti

 

Bodrum’da İnternetten canlı yayınlar sırasında kullanılan kameralar ile kablolu kablosuz iletişimde bulunan reji ile yönetmenimiz farklı açılardan yayının izleyiciler ile daha verimli bir şekilde buluşmasını sağlıyor. Konuşmacılar için sağladığımız kablosuz yaka mikrofonları, sunum için kullanılan headset mikrofonlar kesintisiz olarak 9 saat hizmet veriyor. Aynı zamanda Bodrum canlı yayın hizmeti ile projeksiyon görüntüsünü de izleyicileriniz ile paylaşabiliyoruz.

bodrum internet canlı yayını

Kapalı ya da açık devre canlı yayınlarda Bodrum’dan şirketinizin konuşmacılarını tüm çalışanlarınız ile buluşturuyoruz. Böylelikle yüksek toplantı ve konferans giderlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Aynı zamanda Bodrum canlı yayın esnasında reklam, bilgilendirme bannerları, alt yazı metinleri, harici ses v.b bir çok özellik sayesinde etkileyici içerikli internet canlı yayınları yapıyoruz.

Dilerseniz bu yayınları sizin web siteniz üzerinden, isterseniz sosyal medya üzerinden, dilerseniz de yeni açılacak olan mikro site üzerinden yayınlayabiliyoruz.

Bodrum’ da Kesintisiz Canlı Yayın Hizmeti

 

Profesyonel ekibimiz sayesinde full hd 1080p çözünürlükte kesintisiz canlı yayın hizmeti  verebiliyoruz. İnternet sağlayamadığınız alanlar için Bodrum’da bulunan mobil canlı yayın aracımızda bulunan uydu internet sayesinde her alanda sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bodrumda Konferans canlı yayını sırasında aynı zamanda reji çıktısını yine full hd çözünürlükte etkinlik bitiminde size teslim ediyoruz. Seminer ve eğitim videolarınızı internet canlı yayını sonrasında da kullanabilmenize olanak sağlayan bu kayıt ile iç yazışmalarınızda bilgilendirme niteliğinde kullanabiliyorsunuz.

bodrum canlı yayın

Otel ya da konferans salonu gibi alanlarda bodrum canlı yayın hizmetini sağlayacak personelimiz istemeniz halinde kurumsal logolu iş kıyafetleri ile de hizmet verebilmektedir.

Canlı yayın hizmetini Bodrum’da tüm beldelerde  vermekteyiz. 4 farklı canlı yayın ekibimiz sayesinde işinizi şansa bırakmıyor, sizlere son dakika süprizleri sunmuyoruz.

Bodrum ve çevresinde Kapalı ya da açık devre canlı yayın hizmeti ihtiyaçlarınız için bizi arayın.