Bodrum Hava Çekimi

 

Muğla İlimizin turizm beldesi olan mavi ile yeşilin iç içe olduğu şirin tatil kasabası olan Bodrum Hava Çekimi hizmeti ile Drone Stüdyo hizmetinizde. Bodrum ve çevresinde bir çok havadan fotoğraf ve havadan video çekimi projesine imza atan ekibimiz otelinizin tanıtım filmini sosyal medya dahil tüm platformlarda yayınlamanız için sizlerle. Bodrum havadan çekim hizmetlerinin yanı sıra Bodrum Otelleri tanıtım filmi ile markanızı tanınır hale getireceksiniz.

Genelde Bodrum Otelleri Hava Çekimi denildiğinde akla gelen özellikle işletmeciler için ” Nasıl olsa ben acentaye odalarımın satışını veriyorum. Ne gerek var ki? ” cevaptır. Ancak atlanan gerçek Bodrum Oteli için web sitelerinde gezinen bir müşteri her ne kadar acente de fotoğraf ve videolarınız olsa da otelin kendi web sitesine bakmadan karar vermemekte. Bu neden Özellikle Bodrum otelleri için havadan video ve havadan fotoğraf çekim hizmeti önem arz etmektedir.

Bodrum Havadan Çekim Hizmeti Sektörler

 

Bodrum  Hava Çekim Oteller

Bodrum  Hava Çekimi Marina

Bodrum Drone Cekimi Restoran İşletmeleri

Bodrum  Hava Çekimi Mesire Alanları

Bodrum Havadan Video Çekimi Kamp Alanları

Bodrum Havadan Fotoğraf Çekimi Karavan Alanları

Bodrum Havadan Video

Bodrum Tanıtım Filmi Hava Çekimi Üretim Tesisleri

Bodrum Havadan Çekim Belediyecilik Hizmetleri

Bodrum Karayolları drone çekimi

Bodrum Drone Çekimi Balıkçı Barınakları

Bodrum Konser Çekimi

Bodrum Havadan Çekim Etkinlikler

Bodrum Havadan Canlı Yayın

bodrum hava çekimi

Gelin birlikte Bodrum’da otel açılışlarınızı havadan canlı yayınlayalım. 720p ya da 1080p çözünürlükte takipçileriniz otelinizin etkinliklerini canlı olarak izlesinler. Ayrıca özel günleriniz için Bodrum İlçesinde havadan canlı yayın hizmeti vermekteyiz.

Bodrum  Klip  ve Fotoğraf Çekimi

 

En özel gününüzü ölümsüzleştirmek için Drone Stüdyo Ekibi hizmetinizde. Havadan ve yerden çekilen videolarınız ile sizlere güzei bir save&date videosu armağan edelim. Fotoğraf çekimi hizmetimizi seçen tüm çiftlere sadece Bodrum Fotoğraf ve Video Hizmetine ek olarak save&date videosu hediye olarak hazırlanmaktadır.

Sizde 2018 yılı için Drone Stüdyo ekibi ile çalışmak isterseniz zaman kaybetmeden bizi arayın. 2018 yazı için ön kayıtlarımız dolmak üzere.

Bodrum Havadan Çekim

 

Bodrum havadan çekim hizmeti veren Drone Stüdyo aynı zamanda da lisanslı iha pilotlarına drone kiralama hizmeti sunmaktadır. Kiralamayı yapabilmeniz için en az SHGM tarafından verilmiş olan iha-0 ticari belgesine sahip olmanız ve uçuş yapılacak olan plan ile ilgili izin süreçlerini tamamlamış ya da tarafımızdan takip etmek üzerine bizlere yetki verilmiş olması gereklidir.

Bodrum drone kiralama hizmetimiz için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum Kiralık Drone