Tanıtım Filmi Çekimi Bursa

Gelişen teknoloji, büyüyen dünya pazarında ürün ya da markanın kapılarını globale açmayı sağlayan Bursa tanıtım filmi, hazırlık, çekimin yapılması ve montaj aşamalarından oluşmaktadır. Bursa Tanıtım için nasıl bir video oluşturulması gerektiği, en kısa sürede izleyiciye marka ya da ürün hakkında detaylı bilgi verebilen Bursa tanıtım filmi için marka ile öncelikle toplantı yapılması gerekir. Bu toplantıda hedefe dair detaylar ve firma hakkında detaylı bilgiler paylaşılmalıdır.

20 Yılı aşkın tecrübesiyle uzman kadromuz Tanıtım Filmi Çekimi Bursa Hizmeti ile Markanızın Daima Yanında..

bursa tanıtım filmi çekimi
tanıtım filmi çekimi bursa gölyazı

Öncelikle çekimi yapılması planlanan tanıtım filmi çekimi Bursa için, hedeflenen pazar, yaş grubu, cinsiyet, demografik yapı gibi detayları araştırmak gereklidir. Bunun nedeni ise hedef kitlesi18-24 yaş gurubu olan bir ürün ile 50-65 yaş grubu olan bir ürün için hazırlanan tanıtım videosunda kullanılan fon müziğinden seslendirmeye, geçiş efektlerinden filmin akış hızına kadar bir çok farklılık olmasıdır. Ön hazırlık aşaması aynı zamanda kullanılması planlanan metin ve sloganlarında belirlendiği zamandır. Sloganların bu aşamadan belirlenmesi tanıtım filmi çekim planlarını da belirlemektedir. Tanıtım videosu bir ürün için hazırlanacaksa bu ürün ile ilgili detaylı bilgiler belirlenmelidir. Müşterinizin ürünü neden satın alması gerektiği, faydaları, tüketiciye sağladığı kolaylıklar, kalitesi, garanti koşulları gibi bilgiler film için akış planını oluşturmalıdır.

Bursa tanıtım filmi çekimi , bir marka için düşünülüyorsa burada üründen daha farklı bakılması gereklidir. Markanın ürettiği diğer ürünler, kaç yıldır faaliyette olduğu, hangi ülkelerde satıldığı gibi faktörler önemlidir. Ayrıca Bursa tanıtım filmi çekilmesi planlanan markanın ürün kalitesi ve üretim alanları da videoya eklenmelidir.

Bursa Tanıtım Filmi Hazırlamak

Bu aşamada çekilmesi planlanan Bursa tanıtım filmi için mekan seçimi, senaryo, cast, müzik ve konu üzerine çalışmalar başlar. Bu çalışmalar sonucunda Tanıtım Filmi Çekimi Bursa için firma ile birlikte senaryo ve film akışı belirlenmelidir. Bu aşamada timeline ve kullanılacak sahneler netleşmeye başlar. Müzik ve çekim yapılacak mekanlar önemlidir. Öyle ki makine üzerine Bursa tanıtım film çekimi planlanan bir ürüne soft müzik kullanmak yanlış olur. Aynı zamanda doğru ışık ve mekan kurgusunun önemi filmin izleme süreleri açısından önemlidir.

Tanıtım Filmi Çekimi Bursa ( Prodüksiyon)

Ön hazırlık aşamasında karar verilen metin ve sloganlara uygun olarak planlanan çekim günü öncesi tanıtım filmi çekimi için planlanan alanlarda temizlik ve düzen sağlanmalıdır. Bursa tanıtım videoları için ayrıca çekim alanlarının bazı alanlarında markayı gösteren logolar, kıyafetler ve ekipmanlar bulunmalıdır. Her ne kadar tanıtım videosu çekimi sırasında bu alanlar odak alanı olmasa da yine de 25. kare olarak duyduğumuz bilinç altına markanın yerleşmesinde büyük katkı sağlar. Aynı zamanda çekimlerde kişilerin temizlik ve kişisel bakımını yapmış olması gereklidir. Makine veya teçhizatın temiz olması önemlidir. Kirli ve dağınık bir görüntü hoş görünmeyecektir. Bu nedenle tanıtım filmi öncesi temizliğin mutlaka yapılması gereklidir.

tanıtım filmi çekimi timsah arena bursa

Tanıtım Filmi Çekimi Bursa – Kurgu Montaj

Tanıtım Filmi Çekimi Bursa tamamlandıktan sonra planlan akışa göre görüntülerin kesildiği, efekt ve renk işlemlerinin yapıldığı aşamadır. Film için en güzel sahne ve görüntülerin seçimi yapılmalıdır. Kurgu programları ile öncelikle seçilen müziğin senkronuna göre süreler belirlenir. Müzik senkronu Bursa tanıtım filmi çekimi için uygulandıktan sonra efekt ve renk düzenlemeye geçilir. Müziğe göre geçiş efektleri seçilir. Bu aşamada çok fazla efekt kullanarak izleyicinin filmi izlemekten kaçınmasını engellemek gereklidir. Filmin renk ve ışık düzenlemeleri son aşamada yapılır ve müşterinin beğenisine sunulur.

Bursa Tanıtım Filmi Fiyatları

Tanıtım Filmi Çekimi Bursa için  fiyatı belirleyici faktörlerin en başında, hangi kalitede bir film oluşturulacağı gelmektedir. Ayrıca Bursa tanıtım videosunda kalite, bütçeye göre daha üst segment kamera ve ekipmanların kullanılmasının yanı sıra görüntü yönetmeni, kameraman, kısacası uzman personelin tecrübesi de değişmektedir. Tanıtım filmi çekimi Bursa‘da havadan yapılacak drone çekimleri için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne yatırılacak harçlarda değişken faktör oluşturmaktadır. Shgm harç listesine bu linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca reklam filmleri için bazı tv kanallarının zorunlu tuttuğu ekipman listesi mevcuttur. Bu ekipmanların satın alma maliyetleri yüksek rakamlar olduğu için istenen kamera, filmin fiyatı açısından belirleyici olmaktadır.

Tanıtım Filmi Çekimi Bursa için bizi arayın..

Tarkan Konseri / İzmir
9 Eylül/İzmir

İzmir'in Kurtuluş Etkinlikleri Çekimi(Canlı Yayın)

Drone Stüdyo Showreel

Niyazoğlu Eğitim ve Rehabilitasyon ATV Teelvizyon Reklam Filmi

Arspet Lojistik Yeni Tır
Teslimatları

Niyazoğlu Eğitim Tanıtım Filmi

Van Makina
Maktek Fuar Çekimi

Vakkorama Watersports Windsurf

Teknofest 2018

Sir Tekstil Kurumsal Tanıtım Filmi

Malatya Res Projesi

Güzide Restoran Tanıtım Filmi

Dekalb Etkinlik Çekimi

Biolab Kurumsal Tanıtım Filmi

Agra Yapı Tanıtım Filmi

Has Konyalı Restoran Tanıtım Filmi

Rudis Otel Tanıtım Videosu

Bms Metal Reklam Filmi Çekimi

Emlak Çekimleri

A+ Villa Tanıtım

Aydoğan Yağcı Bilim ve Sanat Merkezi
Tanıtım Filmi

Asyay Makina Sanayi
Tanıtım Filmi

Royalmax İçecek Tanıtım Filmi İstanbul

Akia
Ulaşım İç ve Dış Ticaret A.Ş. Bursa

Yat Tanıtım Filmi | Kiralık ve Satılık Yat ve Tekne Video Çekimleri

Oliveland Reklam Çekimi

MBFK Enerji Tanıtım
Filmi

Google Devfest 2022

Veolia Water Energy and Waste

Satılık Otel Tanıtım

Akuli Müzik Okulu Reklam Fimi

Villa Çekimleri

Urla Taş Villa

Artemis Arıtım Tanıtım Filmi

Ontur Otel Reklam Filmi

Tuz Gölü Belgesel Çekimi Kısa Kesit

Etibol Mantı Sokak Röportajı

Düğün Organizasyon Tanıtım Filmi

Perge Antik Kenti Kısa Kesit

Çanakkale Köprüsü Kazım Çakım Çekimi