Şirketimiz Antalya drone çekim hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu alanlarda vermekteyiz. Başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere havadan video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik çekimleri, konser, düğün ve festivaller içinde Antalya havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Havadan çekim hizmeti almak için farklı drone modellerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece dronlara entegre kameralar ile çekimler yapılmamaktadır. İhtiyaca göre DJI Matrice 210 drone modelimiz altına bağlanabilen dslr kameralar ile dronlarımızı daha farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Genel olarak Dji markasının üretmiş olduğu Drone modelleri ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti veren Drone Stüdyo, yıllardır sağlamış olduğu tecrübe ile hizmetinizde.

Antalya Drone Çekim

 

Drone Çekimlerini farklı uygulamalar için kullanabilirsiniz. Bunları başlıca olanları aşağıda listelenmiştir.

Antalya Belediyecilik Hizmetleri için Dron Çekim Hizmeti,

Kurumsal Tanıtım Filmleri Hava Çekimi Hizmeti,

Klip ve şovlar için vİdeo çekimi,

Karayolları Dron hava çekimi,

Emlak gayrimenkul tanıtım filmi çekimleri,

Etkinlik için havadan video ve fotoğraf çekimi,

Konser Drone Çekimi Hizmeti,

Düğün, nişan özel günler için havadan video ve fotoğraf drone çekimi,

Evlilik teklifleri için drone ile video ve fotoğraf çekim hizmeti,

Festival video ve fotoğraf çekimi  drone çekimi,

Oteller ve turistik tesisler tanıtım filmi  çekimi

Mesire alanları hava çekimi

Sanayi kuruluşları  video ve fotoğraf çekimi

Antalya Kamu Kurumları film çekimi

antalya dron çekimi

 

Antalya Havadan Çekim için Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Drone çekimlerinde en önemli faktör drone operatörüdür. Çekimler yapılırken stabil şekilde dronun kullanılması, kamera ayarlarının doğru yapılması gerekir. Amatörce kullanılan bir drone ile çekilen görüntüler sizleri tatmin etmeyecektir. Bu nedenle  drone çekimi için İha1 sertifikasına sahip Drone Stüdyo pilotları teknolojiyi takip ederek sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Drone ve Hava Çekimi Fiyatlar

 

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kısa süreli çekimler için 400 TL fiyat ile başlayan ücret politikamız, gün boyu hizmetler için daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Lütfen  drone çekimleriniz için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin

Bize Ulaşın : 0 232 332 18 58 – 0 531 102 94 29