Marmaris’de Drone Çekimine İhtiyacınız mı var?

 

Marmaris Drone Çekimi havadan video ve fotoğraf çekimleri reklam, tanıtım faaliyetleri için kullanılmakta olup, hizmet verdiğimiz ilçelerin başında da Marmaris  gelmekte. Aslında ilk akla gelen düğün, dernek gibi etkinlikler olsa da drone çekimi Marmaris ilçesinde  tarım, sanayi, kontrol, denetim amaçlı bir çok kurum ve kuruluşta kullanılıyor. Öyle ki son zamanlarda  bir çok ilde drone ile kesilen trafik cezalarını da sıklıkla görmekteyiz. Tabii ki sadece ceza anlamında değil kontrol amaçlı da kullanılmakta. Peki drone çekimi Marmaris’de  hangi sektörlerde ağırlıklı kullanılıyor gelin birlikte bakalım.

Marmaris Drone Çekimi

 

Drone kelimesi aslında halk arasında çok bilinmesine karşın bir hava aracı olarak pek de düşünülmeyen sadece Uçan Kamera olarak akla geliyor. Oysa ki elektrik dağıtım hatları üzerindeki yabancı maddelerin temizlenmesi, tarım sektöründe ürün kontrolleri, taşımacılık, promosyon dağıtımları, haritacılık, ormancılık v.b. bir çok sektörde kullanılmakta. Ayrıca Drone Çekimi Marmaris de, yine bu sektörlerin kullanımının yanı sıra turizm ve tanıtım faaliyetleri içinde tercih ediliyor. Biz Marmaris’de Drone Stüdyo ekibi olarak bahsettiğimiz bir çok sektöre ek hizmet veriyoruz. Ayrıca farklı drone modelleri kullanıyoruz. Bu drone modelleri taşıyacakları kapasite, uçuş yapılacak bölge, hava şartları, kalkış alanı gibi bir çok faktöre göre seçiliyor. Yani sanılanın aksine drone dediğimizde belki sizler için sadece küçük bir hava aracıyken bizler için durum hiç de böyle olmuyor.

Marmaris Drone Çekimi Hizmetler

 

Drone çekimi belediyecilik faaliyetleri

Turizm faaliyetleri ve tanıtım

Kamu kurum ve kuruluşları görevsel faaliyetleri

Marmaris köprüler ve barajların drone çekimi

Marmaris’de drone ile otoyol, kavşak ve karayolları çekimi

Deniz taşımacılığı

Drone cekimi havayolları tanıtım faaliyetleri

Drone Çekimi Çeşme, Karaburun, Mordoğan, Alaçatı turistik geziler

Marmaris drone çekimi konser ve etkinlikler

Marmaris drone çekimleri nişan ve düğün organizasyonları

 

Öncelikle belirtelim ki dünya da rakipsiz tek lider olan üretici Dji Drone modellerinden bahsedeceğiz. 10 yıla yaklaşan tecrübe ile daha stabil ve güvenli drone üreten bir üretici bulamadık.

marmaris drone çekimi

 

Marmaris Drone Çekimi

 

Marmaris merkez  ilçesi başta olmak üzere Marmaris ilçesinde bulunan tüm ilçe,köy ve turistik beldelerde hava çekimihavadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti sunmaktadır. Havadan video çekim kalitemiz 4K havadan fotoğraf çekim kalitemiz ise 20mp dir

Marmaris  Drone Çekim Ücretleri

 

Marmaris  ili sınırları içerisinde artan inşaat projelerine havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekle birlikte yine havadan 3d video özelliği ile farklılık yaratıyoruz.

Ayrıca İnşaat plan sahaları haritalama,arsa görüntüleri,arazi, şehir planlama gibi tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye ve 7 coğrafi bölgede hizmetlerimiz havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi ve havadan 3 boyutlu video çekimi ve bunların kurgulanıp film haline dönüştürülmesidir.

Belediyelerin çalışmalarını sürdürdüğü proje çalışmalarına, su parklarının ve yol peyzaj çalışmalarının havadan video çekimi ile kamuoyunu bilgilendirmek ve kurum tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere başlangıç ve bitiş farklılıklarını halka daha fazla gösterebilmektedir.

Aynı zamanda Marmaris İlçesinde   bulunan köy ve beldelerde ; Marmaris  belediyesinin halka sunduğu hizmetlerden gerek alt yapı olsun gerekse üst yapı kapsamına giren mimari resterasyon çalışmaları,kongre merkezi,spor tesisleri gibi halka hizmet ihtiva eden yapıların drone video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi hizmetleriyle baştan sonra yapılan iş görüntülerinin filme ya da tanıtım seminerlerinde kullanılmak üzere fotoğraflara çevirilmesi hizmeti de vermekteyiz.

Ayrıca Marmaris  ve Tüm Türkiye başta olmak üzere Marmaris İlçe, köy ve beldelerinde aynı zamanda Marmaris’ de drone kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Marmaris’in İlçesi kapsamında sosyal sorumluluk projelerine ücretsiz hizmet veriyoruz. Ekibimiz ülkemiz ve tüm halkımız için üzerine düşen görevi de yerine getirmektedir.

 Marmaris Flycam Çekimi

 

Marmaris İlçesinde  ister profesyonel film çekimlerinde ister amatör kısa metrajlı film çekimlerinde havadan video çekimi,havadan fotoğraf çekimi hizmeti vermekteyiz.

Tüm Türkiye’de olmak üzere Marmaris  İlçesinde  kentsel dönüşüm alanlarının belirlenmesinde,tarla sınır hatlarının çizilmesi gibi bir çok alanda havadan canlı çekim hizmeti vemekteyiz.

Marmaris  İlçesinde  ister konser olsun ister etkinlik açık ya da kapalı alanda istenilen tüm alanlarda gece ve gündüz hava çekimi hizmeti vermekteyiz.