Manisa Canlı Yayın Hizmeti

 
Şirketiniz etkinlik, konferans ve seminerlerini  Manisa canlı yayın hizmeti ile uplink uydu yayını ve sosyal medya platformlara taşıyoruz. Kurumunuzun konferans, seminer, eğitim videoları, röportajlar, basın toplantıları, konser, tiyatro, etkinlik v.b benzer organizasyonunu internet üzerinden ve uydudan canlı yayına taşıyoruz. İster kısıtlanmış gösterim, isterse herkese açık içeriklerle sizlere geniş yelpazede çözümler sunuyoruz.

Manisa Canlı Yayın

Her platformda izlenme özelliği sunmanın yanı sıra, sizlere özel şifrelenmiş sayfalarda sadece sizin şifre paylaşımında bulunduğunuz kişiler ile yayını paylaşmanıza olanak sağlıyoruz. Canlı yayın hizmeti sırasında prodüksiyon için gerekli olan ışık, kamera, ses, reji masasının yanı sıra aynı zamanda led ekran, trust kurulumu, sahne ve dekor düzenlemelerini sizler için yapıyoruz.

 İnternet Üzerinden İnteraktif Yayın Hizmeti

İnternetten canlı yayınlar sırasında kullanılan kameralar ile kablolu kablosuz iletişimde bulunan reji ile yönetmenimiz farklı açılardan yayının izleyiciler ile daha verimli bir şekilde buluşmasını sağlıyor. Konuşmacılar için sağladığımız kablosuz yaka mikrofonları, sunum için kullanılan headset mikrofonlar kesintisiz olarak 9 saat hizmet veriyor. Aynı zamanda Manisa canlı yayın hizmeti ile projeksiyon görüntüsünü de izleyicileriniz ile paylaşabiliyoruz. manisa canlı yayın hizmeti Kapalı ya da açık devre canlı yayınlarda Manisa’dan şirketinizin konuşmacılarını tüm çalışanlarınız ile buluşturuyoruz. Böylelikle yüksek toplantı ve konferans giderlerinden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Aynı zamanda Manisa canlı yayın esnasında reklam, bilgilendirme bannerları, alt yazı metinleri, harici ses v.b bir çok özellik sayesinde etkileyici içerikli internet canlı yayınları yapıyoruz. Dilerseniz bu yayınları sizin web siteniz üzerinden, isterseniz sosyal medya üzerinden, dilerseniz de yeni açılacak olan mikro site üzerinden yayınlayabiliyoruz.

Manisa’ da Kesintisiz Canlı Yayın Hizmeti

Profesyonel ekibimiz sayesinde full hd 1080p ve 4K çözünürlükte kesintisiz canlı yayın hizmeti  verebiliyoruz. İnternet sağlayamadığınız alanlar için Manisa’da bulunan mobil canlı yayın aracımızda bulunan uydu internet sayesinde her alanda sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Manisada Konferans canlı yayını sırasında aynı zamanda reji çıktısını yine full hd çözünürlükte etkinlik bitiminde size teslim ediyoruz. Seminer ve eğitim videolarınızı internet canlı yayını sonrasında da kullanabilmenize olanak sağlayan bu kayıt ile iç yazışmalarınızda bilgilendirme niteliğinde kullanabiliyorsunuz. Otel ya da konferans salonu gibi alanlarda Manisa canlı yayın hizmetini sağlayacak personelimiz istemeniz halinde kurumsal logolu iş kıyafetleri ile de hizmet verebilmektedir. Canlı yayın hizmetini Manisa’da tüm beldelerde  vermekteyiz. 4 farklı canlı yayın ekibimiz sayesinde işinizi şansa bırakmıyor, sizlere son dakika süprizleri sunmuyoruz. Manisa ve çevresinde Kapalı ya da açık devre canlı yayın hizmeti ihtiyaçlarınız için bizi arayın.