Drone Stüdyo olarak Foça Drone Çekimi hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu alanlarda vermekteyiz. Foça’da başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik, konser, düğün ve festivaller içinde Foça’da drone çekimi hizmeti vermekteyiz.

Foça Drone Çekimi

 

Foça’da havadan çekim hizmeti almak için farklı drone modellerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece drone lara entergre kameralar ile çekimler yapılmamaktadır. İhtiyaca göre Matrice 210 drone modelimiz altına bağlanabilen dslr kameralar ile daha farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Genel olarak Dji markasının üretmiş olduğu Drone modelleri ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti veren Drone Stüdyo, yıllardır sağlamış olduğu tecrübe ile hizmetinizde.

Foça Drone Çekimi : Sektörler

 

Drone Çekimlerini farklı uygulamalar için kullanabilirsiniz. Bunları başlıca olanları aşağıda listelenmiştir.

Foça Belediyecilik Hizmetleri için Drone Çekim Hizmeti,
Kurumsal Tanıtım Filmleri Hava Çekimi Hizmeti,
Klip ve şovlar için Drone Çekimi,
Karayolları Drone Hava Çekimi,
Emlak gayrimenkul tanıtım filmi Drone Çekimleri,
Etkinlik için havadan video ve fotoğraf çekimi,

foça drone çekimi

Konser Drone Çekimi Hizmeti,
Düğün, nişan özel günler için havadan video ve fotoğraf drone çekimi,
Evlilik teklifleri için drone ile video ve fotoğraf çekim hizmeti,
Festival video ve fotoğraf çekimi ,
Foça otelleri tanıtım filmi ,
Mesire alanları hava çekimi,
Sanayi kuruluşları drone çekimi video ve fotoğraf,
Foça Kamu Kurumları

Foça Drone Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Drone çekimlerinde en önemli faktör drone operatörüdür. Çekimler yapılırken stabil şekilde dronun kullanılması, kamera ayarlarının doğru yapılması gerekir. Amatörce kullanılan bir drone ile çekilen görüntüler sizleri tatmin etmeyecektir. Bu nedenle Drone Çekimi için İha1 sertifikasına sahip Drone Stüdyo pilotları teknolojiyi takip ederek sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Foça Drone Çekimi Fiyatlar

 

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kısa süreli çekimler için 750 TL fiyat ile başlayan ücret politikamız, gün boyu hizmetler için daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Lütfen Drone Çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin.