Aliağa Drone Çekimi

Firmanız için Aliağa’da drone çekimine mi ihyitacınız var? Profesyonel ekibimiz ile farklı drone modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Drone Stüdyo olarak Aliağa Drone Çekimi hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu alanlarda vermekteyiz. Aliağa’da başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik, konser, düğün ve festivaller içinde drone çekimi hizmeti vermekteyiz.
Aliağa’da havadan çekim hizmeti almak için farklı drone modellerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece drone lara entergre kameralar ile çekimler yapılmamaktadır. İhtiyaca göre Matrice 210 drone modelimiz altına bağlanabilen dslr kameralar ile daha farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Genel olarak Dji markasının üretmiş olduğu Drone modelleri ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti veren Drone Stüdyo, yıllardır sağlamış olduğu tecrübe ile hizmetinizde.

Aliağa Drone Çekimi : Hizmetler

Drone Çekimlerini farklı uygulamalar için kullanabilirsiniz. Bunları başlıca olanları aşağıda listelenmiştir.

 • Aliağa Belediyecilik Hizmetleri için Drone Çekim Hizmeti,
  Kurumsal Tanıtım Filmleri Hava Çekimi Hizmeti,
  Klip ve şovlar için Aliağa Drone ile çekim,
  Karayolları Drone Hava Çekimi,
  Emlak gayrimenkul tanıtım filmi Drone Çekimleri,
  Etkinlik için havadan video ve fotoğraf çekimi,
  Konser Aliağa Drone Çekimi Hizmeti,

aliaga drone cekimi

 • Düğün, nişan özel günler için havadan video ve fotoğraf drone çekimi,
  Evlilik teklifleri için drone ile video ve fotoğraf çekim hizmeti,
  Festival video ve fotoğraf çekimi Aliağa drone çekimi,
  Aliağa otelleri tanıtım filmi drone çekimi,
  Aliağa drone ile Mesire alanları hava çekimi,
  Sanayi kuruluşları drone çekimi video ve fotoğraf,
  Aliağa Kamu Kurumları

Drone Çekimi sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Drone çekimlerinde en önemli faktör drone operatörüdür. Çekimler yapılırken stabil şekilde dronun kullanılması, kamera ayarlarının doğru yapılması gerekir. Amatörce kullanılan bir drone ile çekilen görüntüler sizleri tatmin etmeyecektir. Bu nedenle Aliağa Drone Çekimi için İha1 sertifikasına sahip Drone Stüdyo pilotları teknolojiyi takip ederek sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Aliağa Drone Çekim Fiyatları

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kısa süreli çekimler için ücret politikamız, gün boyu hizmetler için talep edilen drone modeli ve pilota göre değişmektedir. Lütfen Aliağa Drone Çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin.

Aliağa Drone Çekimi – Aliağa Drone Kiralama – Aliağa Hava Çekimi

Aliağa Drone  Çekimi Fiyatlar

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kısa süreli çekimler için düşük bütçeler ile başlayan ücret politikamız, gün boyu hizmetler için daha yüksek rakamlara çıkabilmektedir. Lütfen Aliağa Drone Çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin.

Bize Ulaşın : 0 232 332 18 58 – 0 531 102 94 29